Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslav Wlachovský odcestoval na pracovnú cestu do Libanonskej republiky. Jedným z hlavných cieľov návštevy je spustenie projektu výstavby spaľovne medicínskeho odpadu v jednom zo zdravotníckych zariadení v Bejrúte. Slovenská republika ako iniciátor otvorí projekt spoločne s Českom a Rakúskom v rámci regionálnej spolupráce krajín Slavkovského formátu.
Zdroj: TASR
Branislav Grman Foto: TASR