Krajiny Vyšehradskej štvorky chcú zintenzívniť vojenskú spoluprácu. Podľa náčelníka Generálneho štábu Ozbrojených síl SR generála Daniela Zmeka je zintenzívnenie spoločných cvičení cestou skvalitnenia spolupráce a pripravenosti. Uviedol to po stretnutí náčelníkov generálnych štábov V4.
Zdroj: TASR
Ingrid Slaninková Foto: TASR