V Bratislave rokujú premiéri krajín V4

V Bratislave rokujú premiéri krajín V4

Predsedovia vlád Slovenska, Česka, Maďarska a Poľska v pondelok začali rokovanie v Bratislave. Hostiteľ - poverený premiér Ľudovít Ódor, predpoludním privítal Petra Fialu, Viktora Orbána a Mateusza Morawieckého. Očakáva sa, že premiéri budú hovoriť o vojne na Ukrajine, energetickej bezpečnosti a o programe českého predsedníctva vo V4-ke. Samit premiérov bude zavŕšením ročného predsedníctva Slovenska vo V4, ktoré sa skončí 30. júna. Od 1. júla bude zoskupeniu predsedať Česká republika.

Zdroj: TASR

Iveta Michalíková Foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame