Predseda vlády Ľudovít Ódor odcestoval vo štvrtok do Bruselu, kde sa zúčastní na dvojdňovom zasadnutí Európskej rady. Témou júnového samitu bude podpora zo strany Európskej únie poskytovaná Ukrajine, ktorá sa bráni pred ruskou agresiou, lídri budú hovoriť aj o hospodárstve, bezpečnosti a obrane, o migrácii a vonkajších vzťahoch.
Zdroj: TASR
Iveta Michalíková Foto: TASR