Zástupcovia Slovenskej technickej univerzity spolu s predstaviteľmi jadrových inštitúcií z Južnej Kórey a krajín V4 rokovali v Soule o rozšírení spolupráce v oblasti vzdelávania a výskumu v jadrovej energetike. Stretnutie sa uskutočnilo z iniciatívy kórejskej Medzinárodnej jadrovej vzdelávacej inštitúcie Kings s ktorou rektor STU Oliver Moravčík podpísal memorandum o porozumení.
Zdroj: TASR
Branislav Grman, Foto: TASR