Dočasne poverený predseda vlády Ľudovít Ódor prijal vedúcich diplomatických misií členských štátov Európskej únie pôsobiacich na Slovensku. Veľvyslancom ozrejmil postoje Slovenska smerom k európskym témam. Slovensko dlhodobo aktívne otvára tému budúceho rozširovania únie a je pripravené podeliť sa o skúsenosti s prístupovými vyjednávaniami v súvislosti s Ukrajinou, Moldavskom, Gruzínskom či štátmi západného Balkánu.
Zdroj: TASR
Branislav Grman, Foto: SITA