Ivan Šimko končí vo funkcii ministra vnútra. Informoval o tom v stredu premiér Ľudovít Ódor na tlačovej konferencii. Zdôvodnil to naštrbenou dôverou medzi Šimkom a vedením polície.
Jozef Bohunický; Foto: TASR
Ivan Šimko končí vo funkcii ministra vnútra. Informoval o tom v stredu premiér Ľudovít Ódor na tlačovej konferencii. Zdôvodnil to naštrbenou dôverou medzi Šimkom a vedením polície.