Ministerstvo obrany po 20 rokoch obnovilo vojenskú autoškolu. Reagovalo tak na nedostatok vodičov v ozbrojených silách. Očakáva tiež úsporu financií. Prvý výcvik sa začal v uplynulých dňoch v Základni výcviku a mobilizačného doplňovania Martin.
Zdroj: TASR
Branislav Grman Foto: TASR