Ministerstvo obrany obnovilo vojenskú autoškolu

Ministerstvo obrany obnovilo vojenskú autoškolu

Ministerstvo obrany po 20 rokoch obnovilo vojenskú autoškolu. Reagovalo tak na nedostatok vodičov v ozbrojených silách. Očakáva tiež úsporu financií. Prvý výcvik sa začal v uplynulých dňoch v Základni výcviku a mobilizačného doplňovania Martin.

Zdroj: TASR

Branislav Grman Foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame