Do zdravotníctva musí ísť na budúci rok viac financií, plánované 500-miliónové navýšenie rozpočtu stačiť nebude. Zhodujú sa na tom zástupcovia nemocníc i ambulancií. Apelujú na ministerstvo financií, aby zdroje navýšilo minimálne o miliardu eur.
Zdroj: TASR
Ingrid Slaninková; Foto: TASR