Hasiči sa vrátili z Grécka

Hasiči sa vrátili z Grécka

Po dvoch týždňoch sa na Slovensko vrátilo 20 slovenských hasičov, ktorí pomáhali pri rozsiahlych požiaroch v Grécku. Pôsobili v okolí mesta Olympia. Pripravení boli na prípadný zásah najmä v miestnych lesoch a v okolí pamiatok, ktoré majú pre Grékov veľký význam. Slovensko do Grécka vyslalo na hasenie požiarov dva tímy aj v mesiaci júl.

Zdroj: TASR

Ingrid Slaninková, Foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame