Po dvoch týždňoch sa na Slovensko vrátilo 20 slovenských hasičov, ktorí pomáhali pri rozsiahlych požiaroch v Grécku. Pôsobili v okolí mesta Olympia. Pripravení boli na prípadný zásah najmä v miestnych lesoch a v okolí pamiatok, ktoré majú pre Grékov veľký význam. Slovensko do Grécka vyslalo na hasenie požiarov dva tímy aj v mesiaci júl.
Zdroj: TASR
Ingrid Slaninková, Foto: TASR