Absolvovali Letnú klimatickú akadémiu

Absolvovali Letnú klimatickú akadémiu

Prezidentka Zuzana Čaputová v piatok odovzdala certifikáty absolventom Letnej klimatickej akadémie, ktorej cieľom je podporiť a rozvíjať znalosti a kompetencie v oblasti ochrany klímy a zelenej tranzície. Teší ju, že aj tento rok sa podarilo vytvoriť skupinu budúcich mladých klimatických lídrov. Prezidentka Čaputová verí, že absolventi Letnej klimatickej akadémie prispejú k tomu, aby sa diskusia o klimatickej zmene vo verejnom priestore posunula na vyššiu úroveň.

Zdroj: TASR

Iveta Michalíková, Foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame