Podoby osláv Povstania

Podoby osláv Povstania

Prezidentka Zuzana Čaputová, predseda Národnej rady Boris Kollár a premiér Ľudovít Ódor sa v utorok ráno zúčastnili na pietnom akte kladenia vencov pri príležitostí 79. výročia Slovenského národného povstania v Banskej Bystrici. Oslavy sa konali bez príhovoru štátnych činiteľov aj pre blížiace sa voľby. Povstanie si samostatne oslávila strana SMER-SD vo Zvolene spolu so Slovenským zväzom protifašistických bojovníkov. V Bratislave sa konala na Námestí SNP demonštrácia s názvom Antifašistická mobilizácia 2023 ako protest proti súčasným formám fašizmu.

Zdroj: TASR
Martin Haraj; Foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame