Opozičný Smer-SD vyzval vládu, aby obnovila kontrolu na hraniciach s Maďarskom. Apeluje na riešenie situácie s nelegálnou migráciou. Predseda strany Robert Fico avizoval, že ak vláda nezavrie hranice, oslovia ostatné opozičné strany a budú iniciovať aj mimoriadnu schôdzu Národnej rady SR, na ktorej by vládu k tomuto kroku zaviazali.
Zdroj: TASR
Ingrid Slaninková, Foto: TASR