Odkúpenie emisných kvót

Odkúpenie emisných kvót

Ministerstvo životného prostredia informovalo, že islandský envirorezort odkúpil od Slovenska prebytočné emisné kvóty za takmer 2,4 milióna eur. Celkovo bude predaných 3,4 milióna kvót. Výnos pôjde na zvyšovanie energetickej účinnosti verejných budov.

Zdroj: TASR

Martin Haraj, Foto: Wikimedia/Villy Fink Isaksen

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame