Na Slovensku včera odštartoval Národný týždeň športu, pohybových aktivít a zdravého životného štýlu - Slovensko v pohybe. Potrvá do 28. júna. Cieľom tejto iniciatívy je podporiť pravidelný pohyb, zdravý životný štýl a vytvoriť priestor na zapojenie obyvateľov všetkých vekových kategórií do športových, pohybových a komunitných aktivít.
Zdroj: TASR
Ingrid Slaninková Foto: TASR